Флешмоб "Україна єдина" в стінах НУК

19 березня 2014 року в стінах НУК ім. адмірала Макарова пройшов флешмоб під назвою "Україна єдина". Студенти різних інститутів та факультетів Університету висловили свою підтримку ідеї єдності та неподільності нашої держави. Основна мета акції – показати, що студенти нашого університету небайдужі до ситуації, яка зараз склалася у нашій державі. На заході були присутні керівник Центру молодіжної політики та соціально-культурної роботи Олена Леонідівна Гіржева, Голова Студентського парламенту НУК Ростислав Рижков та Голова Первинної профспілкової організації студентів НУК Лазарєва Дар’я, які закликали до миру на всій території України, адже сьогодні це є запорукою щасливого майбутнього для рідної землі, нашої родини та близьких.

Лише разом ми зможемо підтримати територіальну та духовну єдність нашої держави!